Zákaz zastavenia na Račianskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 31. októbra 2014

Po osadení stĺpikov a zasadení živého plotu na Račianskej ulici pred križovatkou Račianske mýto zvykne takmer stále parkovať nejaké auto alebo viac áut v jazdnom pruhu pred križovatkou čím komplikujú a blokujú dopravu. V súčasnosti je takéto zastavenie a státie vozidla legálne, nakoľko vozidlá ponechávajú dostatok miesta vo vedľajšom jazdnom pruhu. Navrhujem nenáročné a lacné riešenie - osadenie značky zákaz zastavenia na stĺp podľa obrázku a pre lepšie vnímanie parkujúcich áut aj zvýrazniť tento zákaz žltou čiarou. Ak aj napriek tomuto značeniu budú autá na mieste zastavovať, bude ich aspoň možné riešiť mestskou políciou. Za vyriešenie ďakujem.

31. október 2014

Ivan

Tie stĺpiky to bol teda nápad, ďakujeme MČ BA Nové Mesto, ozaj skvelé, blbosť na entu...
31. október 2014

ján

kocurkovo
31. október 2014

Lope

Myslím že je to naozaj dobrý nápad. A nemuselo by to byť ani drahé. Hlavne očakávam že MsP dozrie na top, aby na Račianske mýto po pár dňoch opäť nevchádzali autá a nelikvidovali zeleň.
06. november 2014

Jozef

Ivan, urcite to par vodicom skomplikovalo pohodlie parkovania. Avsak na konkretnej ploche sa uz parkovalo tak, ze sa tam narvalo bez problemov 16 aut a vyparkovavali sa potom cez travnik... Taktiez konkretne osoby, ktore tam parkovali aj po osadeni stlpikov parkovali tak, ze sa postavili na stred a znemoznovali tym normalne zaparkovat ostatnym... Kedysi v minulosti som toto parkovanie aj ja obhajoval, ale ked som videl, aky divoky zapad sa tu rozmohol a ako arogantne sa tam vodici dokazali napchat a vyblokovat, tak toto bolo asi jedine riesenie...
06. november 2014

ján

ja som sa tamt iez raz pomylil a som sofer uz 25 rokov!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania