Košická-zvislá značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

zle otočená dorpavná značka priechod pre chodcov ✌️

03. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? Týždeň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
05. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik dopravné značenie opravil v rámci lehoty 72 hodín (v pracovných dňoch) pre riešenia podnetov rýchlym zásahom.
V prípade, že by ste sa o rýchlych zásahoch chceli dozvedieť viac, môžete tak spraviť tu: https://bratislava.sk/sk/rychle-zasahy
Ešte raz ďakujeme za nahlásenie podnetu a za to, že aj vďaka Vám robíme naše mesto krajším a bezpečnejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 04.01.2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania