Dlhodobo opustené vozidlo na Mýtnej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 03. novembra 2014

Na Mýtnej ulici oproti komplexu "Nová Mýtna" parkuje už minimálne dva roky bez pohnutia auto, ktorému skončila platnosť TK a EK pred približne pol rokom. Poprosím auto odstrániť, aby neblokovalo parkovacie miesta.

15. november 2019

Martin U

Podnet vyriešený. Vozidlo dávno odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania