Páričkova-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 03. januára 2022

Rôzne povaľujúce sa pozostatky z dopravného značenia na chodníku a v tráve na Páričkovej ulici medzi Svätoplukovou ulicou a Dulovým námestím. Prosím o upratanie a o údržbu.

03. január 2022

Peter Oravec

Dobrý deň, pán/pani admin,
prosím o opravu lokalizácie. Neviem, prečo vám to hádže na Malý trh, keďže je to jednoznačne na Páričkovej ulici, čo je teda dosť ďaleko od Ulice Malý trh.
Ďakujem.
03. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? Týždeň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

daná lokalita bola vyčistená v rámci lehoty 72 hodín (v pracovných dňoch) pre riešenia podnetov rýchlym zásahom. V prípade, že by ste sa o rýchlych zásahoch chceli dozvedieť viac, môžete tak spraviť tu: https://bratislava.sk/sk/rychle-zasahy
Ešte raz ďakujeme za nahlásenie podnetu a za to, že aj vďaka Vám robíme naše mesto krajším a čistejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Dispečing oddelenia správy komunnikácií
Kedy? 07.01.2022

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
24. apríl 2022

Peter Oravec

Dobrý deň.
Ostali tam kamene - odhodené obrubníky.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
24. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol otvorený a zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
24. január 2023

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, samosprávou ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
24. január 2023

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, samosprávou ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
26. január 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
21. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lokalita bola dočistená. Za omeškanie sa ospravedlňujeme.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 21.02.2023

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
05. júl 2024

Peter Oravec

Zase je tam odpad.
Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania