Smetie okolo billboardu smerom na hran.prechod Rajka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
migel001 03. novembra 2014

V sirsom okoli stareho billboardu medzi cestou c.2 a dialnicou smerom na hran.prechod Rajka su porozhadzovane folie z daneho billboardu.

15. október 2015

migel001

Folie z daneho billboardu su este stale porozhadzovane po okoli v krikoch, avsak na billboarde je uz pripevnena aj nova reklama...

Prosim o preposlanie podnetu zodpovednym.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania