Samoška 1

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Liee 31. októbra 2014

Dlhodobo odstavené auto pred vchodom do Samošky (pri kontajneroch)

03. november 2014

Stano

Toto odstavene vozidlo tu uz bolo raz "reklamovane":
http://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/13140/samoska-1
Tak sa nechajme prekvapit, kedy bude odtiahnute. :/
04. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
majiteľovi vozidla bude zaslaná výzva, aby do 30 dní odstránil vozidlo, resp. doplnil kontroly. Ak ju majiteľ nesplní odstúpime podnet na Okresný úrad – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, ktorý vedie správne konanie a môže udeliť pokutu resp. rozhodnúť o vyradení vozidla z evidencie.



kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania