Nepojazdné auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Liee 31. októbra 2014

Dlhodobo odstavené auto bez STK . Vedľa neho stojí taktiež opustené auto: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/12368/vrak-na-parkovisku

03. november 2014

mravec

Toto "otočné parkovisku" slúži len na odstávku podobných áut ...
03. november 2014

adam

zanedbane auto!
05. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Majiteľ vozidla bez platnej STK a EK porušuje zákona č. 725/2004 Z. z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách. Požiadali sme políciu o lustráciu majiteľa vozidla a následne mu bude zaslaná výzva na odstránenie vozidla resp. doplnenie kontrol v termíne do 30 dní od obdržania výzvy ak ju majiteľ nesplní odstúpime podnet na Okresný úrad – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, ktorý vedie správne konanie a môže udeliť pokutu resp. rozhodnúť o vyradení vozidla z evidencie.

kancelária starostu
15. jún 2015

Liee

VRAK ODSTRÁNENÍ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania