A. Mráza-parkovanie-malá parkovacia plocha

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 11. januára 2022 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nerozumieme, prečo tu ešte nepredĺžili parkovaciu plochu/boxy. Asi to namerali podľa Trabantu 😉 A preto vozidlá vychádzajú cez obrubník až na trávu ☹️

19. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Ďakujeme
17. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia po obhliadke zistili, že plocha na parkovacie boxy sa nemôže predĺžiť z dôvodu, že by bola poškodená zeleň - korene stromov.

Aby bol však zabezpečený plynulý a bezpečný vjazd a výjazd vozidiel do parkovacích miest a nemuseli zadnou časťou zasahovať do zelene, navrhli v časti cesty pred bytovým domom značku zákaz zastavenia.

Momentálne sa čaká na schvaľovací proces na Krajskom dopravnom inšpektoráte, ktorý je plne v ich kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Ďakujeme
10. máj 2022

Anonymný užívateľ

Myslíte korene tých zúfalých a neudržiavaných krov? A darmo tam dáte zákaz zastavenia. Pri tom krkolomnom parkovaní a výjszdoch sa ovzdušie viac znečistí ako vyprodukuje tá ,,zeleň" za obrubníkom! ☹️

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania