Vyblednutá značka v križovatke Matejkova-Cikkerova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Vyblednutá značka v križovatke Matejkova-Cikkerova.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania