Súťažná-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

14. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.