Na križovatkách-Poškodzovanie trávnika vozidlami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Hromadné poškodzovanie verejnej zelene parkujúcimi vozidlami. Prosím o systémové riešenie problému a nie jednorazovú intervenciu odkázaním na 159

19. január 2022

Odpoveď samosprávy

Príjemný deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania