Galvaniho-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

označenie zastávky "Na križovatkách" uprostred chodníka, prosím presunúť na okraj k tráve

15. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
17. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
31. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Momentálne meníme označníky v celom meste za nové a moderné.
Aj sem teda príde nový označník, ak tam už medzičasom nie je.
Ďakujeme za Váš podnet.

Odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.