Palkovičova-zvislá značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zle otocena dopravna znacka zakaz odbocenia vpravo, prosim napravit, dakujem.

20. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Ďakujeme
04. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka bola zadaná dodávateľovi na opravu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Ďakujeme
04. február 2022

Peter Ondavsky

Riesit dodavatelsky narovnanie znacky je take kuriozne... Esteze aspon magistrat na rozdiel od Ruzinova ma svoj podnik a otocit znacku zvladnu aj bez objednavky a dodavatela:))
04. február 2022

Daniel

Dobry den, znacka je uz natocena spravne, dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania