Prievozská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Zdravím, môžete prosím opraviť uvoľnené poklopy na Jarabinkovej ulici. Štvorcový je vždy pod kolesom auta. Ďakujem Miháliková

20. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania