Gettingova-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Dobrý deň, ďakujem Vám za to, že znovu objavujete stratené šírky chodníkov. V niektorých prípadoch sa odpratávaním nánosov z chodníka vytvorí niekoľko centimetrový výškový rozdiel. Vo väčšine prípadov je takto vydolovaná zemina hodená na okolitý trávnik. V Tomto konkrétnom prípade by bolo rozumné túto zeminu umiesniť napríklad do vyjazdenej diery na fotke vpravo dole. Ďakujem veľmi pekne

18. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Dovoľujeme si Vás však informovať, že komunikácia na Gettingovej i priľahlé chodníky sú v správe magistrátu hlavného mesta.

Dávid Pavlík, referát komunikácie
18. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
18. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Na podnet upozorníme kolegov z Komunálneho podnetu, aby v budúcnosti postupovali lepšie a volili vhodnejšie riešenie.

Prajeme Vám pekný deň.
S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nadbytočná hlina z trávnika bola odstránená a jama, ktorá po rozširovaní chodníka vzikla, bola zasypaná.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? 18.01.2022

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania