Gbelská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený

popri potoku je vysypana stavebny odpad a zemina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.