Polárna-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Na strome je presknutý konár . Hrozí , že spadne denne tam chodia ľudia venčiť psov alebo len tadial prechádzajú. A pri tomto počasí sa može stať neštastie. Poprosime o odstránenie dakujem

17. január 2022

Veronika Mellenová

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
19. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako sa píše hore v komentári, podnet je vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania