Slovnaftská-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Marta 18. januára 2022

Chýbajúci odpadkový kôš na zastávke Pálenisko.

18. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
03. február 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný subjektu DPB.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
14. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
z kapacitných dôvodov a vyťaženosti tejto zastávky neplánujeme na tomto mieste osadiť odpadkovú nádobu.
Naša nádoba je určená na odpad vyprodukovaný v súvislosti s dopravou, napr. použité cestovné lístky, v žiadnom prípade nie na komunálny odpad.
V prípade naliehavosti Vášho podnetu odporúčame obrátiť sa na mestskú časť, príp. správcu komunikácie, apod....
Ďakujeme za Váš podnet.

Odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania