Pri Šajbách-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Adam Gubran 18. januára 2022

Od zeleznicneho priecestia po zastavku Pri Sajbach nefunguje osvetlenie. Je to strasidelne hlavne pre zeny a mamy s detmi. Nie je vidiet ani pod nos. Osvetlenie nefunguje minimalne 3 tyzdne.Dakujem za skore vybavenie.

18. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
18. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
18. január 2022

Martina

Pri Šajbách-osvetlenie-nefunkčné

Nefunkčné osvetlenie od železničného priecestia cca 17 lámp,už skoro mesiac
21. január 2022

Patrik Matejov

Pri Šajbách-osvetlenie-nefunkčné

Od zástavky Sklabinská po železničné priecestie (zastávka Pastierska) je dlhodobo bez osvetlenia - asi od decembra v tejto lokalite nesvietia lampy.
02. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania