Uzbecká-betónová zábrana-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
meno
Maria 19. januára 2022

Dobry den,
chceli by sme miestny urad poprosit ci by nemohol obnovit barieru proti autam.
Pri Bille Kazanska pribudol ALZABOX a aby kurier vedel pohodlne dojst k ALZABOXu
zmizli 2 gule ktore brania vjazdu vozidiel na travnik a krizom cez chodnik
ktory vedie od skolky a usti pri lekarni.

Uz sa nam viackrat stalo ze ideme a po dazdivom pocasi ked je teplejsie
je rozjazdena trava na blato a to je na chodniku kde sme sa aj smykli
teraz je to zamrznute ale vidno kde su vymole kade to auto 2-3x denne jazdi.
Ci by nebolo mozne zabranit aby tie auta znecistovali chodnik kade chodia
starsi ludia do BILLY a Lekarne a rodicia s detmi zo skolky.
Ak im to robi taky problem teraz maju recyklacnu unimobunku
kusok na parkovisku kde maju tym padom elektriku
mozu to dat na jej bok a maju to na parkovisku

19. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
19. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Podunajské Biskupice
20. január 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Bariéru proti autám obnovíme v závislosti od poveternostných podmienok.
S pozdravom

Odd. ŽP,OaCH
23. február 2022

Taxi

Rozjazdena trava tam bol este vcera a paradne ale uz su tam 2kusy
biskupske hlavy/ciapky z betonu skoda vyzera to divne 2x gule 2x ine
ale je to zahradene uvidime co sa bude diat
nemam fotku len som si spomenul ze tu to svieti
ako nevybaveny podnet ale zabrana je uz nainstalovana
mozete to podla mna oznacit ako vybavene

Inak na chodniku len co som si skocil do ALZABOXU
bolo blada statocne zaspinil som si cely kobercek v aute kvoli
tomu co to tam oral tou dodavkou ked zasoboval alzabox

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.