Tbiliská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Martin 19. januára 2022

Dobry den prajem, prosim o zriadenie prechodu pre chodcov na krizovatke Tbiliska - Rustaveliho pri zdravotnom stredisku. Auta tam odbocuju v plnej rychlosti z oboch smerov a chodci su permanentne ohrozeni. Auta odstavene na chodnikoch blokuju vyhlad. Chodiatym smerom deti do skoly, pacienti do zdr.strediska. Verim ze sa to podari zriadit skor, ako sa stane nejake nestastie.
Dakujem.

19. január 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Posúvame ho správcovi oboch komunikácii, ktorým je Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
19. január 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
18. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania