Prepadnutá cesta pri kanalizácii - Šuňavcova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

prepadnuta cesta pri kanaly

03. december 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Predmetné bolo postúpené na Oddelenie výstavby a investícií.

Ing. Natália Kudláčová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania