Haanova - odstavené vozidlá s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jana Mala 02. februára 2022

Odstavené auta pofiderných ľudí. SPZBA153NA bmw a BA818HD golf 4

Prosím mestskú časť Petržalka o riešenie problému pri Lidli. Pred Furdekovou 25 je platené parkovisko a všetci cezpoľní preparkovali auta pred bytovky Haanova 50 - 46. Prosím o vyznačenie rezidentského parkovania pozdlžného j pred haanova 46 a pod., pretože domáci ľudia tam nevedia zaparkovať práve pre tie cigánske autá, ktoré sa presunuli.

02. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, preveria ho kolegovia z referátu mobility.

Dávid Pavlík, referát komunikácie
03. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe informácie od kolegov z referátu mobility Vami uvedené vozidlá sú v procese riešenia v rámci vrakov.

Čo sa týka dokresľovania nových miest, kolegovia aktuálne pracujú na nových projektoch tak, aby sa mohlo na jar začať vykresľovať.

Dávid Pavlík, referát komunikácie
28. marec 2022

orbitalfunk

super fotka...
23. apríl 2022

Michal Haman

Vyriešené - sú tam vyznačené miesta na parkovanie alebo sú preč autá? "Anonymný užívateľ" prosím dajte vedieť, prípadne aj s fotkou.
26. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prípadné doznačenie miest preverujeme u kolegov.
Kto? Referát mobility

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
13. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Po preverení, obe vozidlá boli odstránené majiteľmi.

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania