Neudržiavaný chodník pri Morave pod Devínom

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený

Blato , rozpadavajuci sa chodnik, zvaleny strom...

02. január 2015

maja

Je po komunálnych voľbách, snáď nechceš aby starostka pracovala? Už si len užíva benefity.
19. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
predmetný úsek nie je v správe STARZ.
Chcem však upozorniť na skutočnosť , že predmetný chodník sa nachádza v zaplavovanom území , čo predpokladá možnosť zaplavovania a tým znehodnocovanie chodníka.

Katarina Szabová STARZ
13. jún 2020

Martin Uváček

Chodník je už vyčistený, bolo vidieť stopy po nejakom stroji s radlicou. Blato z cesty je odpratané a padnuté stromy sú odstránené. Myslím že vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania