Burina na Višňovej II.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 09. novembra 2014

Na Višňovej ulici z bočnej strany bytového domu pri schodoch je opäť totálne zaburinený priestor: Niektoré buriny dosahujú výšku 1 metra. Potrebné zlikvidovať / vytrhať aj s koreňmi.
Podnet týkajúci sa tohto priestoru už na OPS bol uvedený, problém sa opakuje ...
http://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/9892/burina-na-visnovej

25. november 2014

K

Je pokosené
27. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Predmetné bolo pokosené 21.11.2014 EKO podnikom VPS.

Ing. Natália Kudláčová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania