Hrdzavé torzo Na Revíne

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 10. novembra 2014

Viď foto ... Oproti plotu škôlky.

11. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Pracovníci oddelenia Verejného poriadku vyzvali spoločnosť ZSE Energia, a.s. k náprave.

Ing. Natália Kudláčová
05. júl 2015

Anonymný užívateľ

Spoločnosť ZSE Energia a.s. dodnes neodstránila hrdzavé zbytky.
18. november 2015

Anonymný užívateľ

Stále bez zmeny ...
10. júl 2016

Anonymný užívateľ

Stále bez zmeny ...
28. august 2016

Anonymný užívateľ

Hrdzavé torzo je stále neodstránené
09. november 2016

Anonymný užívateľ

Kedy konečne odstránia tú hrdzavú opachu ?
06. február 2017

Anonymný užívateľ

Kedy konečne odstránia tú hrdzavú opachu ?
22. september 2017

Anonymný užívateľ

Kedy konečne odstránia tú hrdzavú opachu ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania