Šintavská - kopa nafúkaného lístia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anna Kováčiková 06. februára 2022

Okolo uvedeného detského ihriska, ako aj vo vnútri je už cca 3 tyzdne veľká kopa nafúkaného lístia.
V rámci tohto ihriska došlo k poškodeniu jedného drevenného schodíka (odstiepenie) zo schodiska vedúceho do domčeka so šmykalkou.
Mozno toto nepatri do tohto podnetu, len podotykam, že do daného domčeka sa chodia schovávať pred dazdom partia ludi, ktorá predtym popija alkohol na blizkej lavicke. Vyriesit ale posledne uvedené sa zrejme aj tak nedá. :(
Ďakujem vopred za vybavenie tohto podnetu.

07. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie a podnet, zasielame ho na riešenie kolegom z príslušného oddelenia.
Kto? Oddelenie správy verejných priestranstiev

Dávid Pavlík, referát komunikácie
08. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyčistenie ihriska i okolia zabezpečili počas dneška kolegovia zo spomenutého oddelenia.

Dávid Pavlík, referát komunikácie
08. február 2022

Anna Kováčiková

Ďakujem veľmi pekne. Veľmi oceňujem Vašu rýchlu reakciu a upratanie v okoli ihriska ako aj samotného ihriska.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania