Lietavská - dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

auto blokuje prechod chodníkom, stojí tam už 2. rok , pneumatiky vyfucane.

06. február 2022

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
majiteľovi uvedeného vozidla bola zaslaná výzva na odstránenie. Po prevzatí mu bude plynúť 60 dňová zákonná lehota.
Kedy? 6.4.2022

Ivan Lučanič
poverený vedením referátu mobility
06. február 2022

Miroslav Siekel

Dobrý večer, ďakujem za rýchlu reakciu. Siekel
13. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý večer,
vozidlo bolo 11.5. odtiahnuté na autovrakovisko.

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
14. máj 2022

Miroslav Siekel

Dobrý den, uz tam nie je minimálne tyzden;) každopádne dakujem
16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

A my za spoluprácu :) Krásny deň.

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania