Bezdomovci pijú "čučo" na detskej bicyklovej dráhe

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 08. januára 2021

Už dlhší čas sa schádzajú bezdomovci a im podobné živly na detskej bicyklovej dráhe na Estónskej ulici. Po sebe zanechávajú hromadu odpadkov, prázdnych fliaš a plechoviek od piva. Ako by to nestačilo, v tomto kruhu veselo venčia svojich psov všetci tí, ktorým nič nehovorí tabuľa o vyhradenej ploche pre voľný výbeh psov asi 100 metrov opodiaľ pri ceste. Medzi tým sa hrajú deti z blízkych MŠ a naši chrabrí mestskí strážnici sa starajú iba o to, komu by nasadili na sídlisku Medzi jarky "papuču" na auto...

14. december 2011

Odpoveď samosprávy

Odpoveď pre anonymného užívateľa: prečítali sme si Váš odkaz pre prednostu. Nakoľko Estónska ulica aj celé sídlisko Medzijarky patria do mestskej časti Bratislava – Podunajské Biskupice. Odporúčame sa Vám obrátiť na p. prednostku miestneho úradu Podunajské Biskupice.

Ľubomíra Toporová
MU Vrakuňa
08. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Podunajské Biskupice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania