Vrančovičova-Mestský mobiliár-vyblednutá značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení
meno
Mimi 27. februára 2022

Na križovatke Vrančovičova - Borinská je vyblednutá informačná tabuľka navigujúca k Zdravotnému stredisku. Prosím o odstránenie alebo výmenu. Ďakujem.

27. február 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. február 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Lamač
28. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a za to, že Vám záleží na Vašom okolí.
Informačná tabuľa dostane nový polep.

S pozdravom
Kto? Komunálne služby Lamač, grafický dizajnér Daniel Zachar jr. a referát komunikácie
Kedy? jar 2022

Marína Gorghetto
Referát komunikácie
19. november 2022

Hayduke

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Poškodená značka bola odstránená ale nebola nahradená novou
19. august 2023

Hayduke

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania