Zúžený priechod pre chodcov na Saratovskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Katarína Tušová 21. novembra 2014

Po (ne)slavnej rekonstrukcii elektrickovej trate sa priechody pre chodcov zuzili na polovicu. Jedna sa o priechod pri zastavkach Drobneho. Kedze sa priechoy zuzili, zjazdy pre kociky teraz vyustuju rovno na cestu do kolony aut cakajucich na zelenu. Ked chcem s kocikom prejst na druhu stranu, musim prekluckovat cez vsetky auta, co je velmi nebezpecne, ale ocividne to nikomu asi pri rekonstrukcii nenapadlo. Ani sa nedivim, kedze sa vsetci nahanali len za nesplnitelnymi deadlineami podliehajuce volbam. Teraz to tak vyzera. Kedze tadial chodim kazdy den, mam naozaj strach o krpca, aj ked sa snazim ist co najbezpecnejsie. Caka sa na to, kym nejake auto naberie babatko s mamickou, alebo sa to aj bude riesit? Dakujem

21. november 2014

co koho do toho

pani katarina asi ste vela rozumu nepobrali ze?
21. november 2014

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, co koho do toho,
žiadam o upustenie od urážlivých výrokov na adresu prispievateľov, vďaka.

Prajem príjemný deň,
Miro Ščibrany
admin OPS pre Bratislavu-západ
21. november 2014

Katarina

co koho do toho mate s tym nejaky problem?
21. november 2014

Andrej

co koho do toho, pozri sa este raz poriadne na fotku, velmi silno sa zamysli a mozno, fakt len mozno to pochopis
22. november 2014

Di

Tie prechody sú úzke, ale nové vedenie mesta by malo aspoň trochu vylepšiť nedostatky na "zrekonštruovanej" dúbravskej časti koľají, je to totálny paškvil, nie rekonštrukcia
http://imhd.zoznam.sk/ba/doc/sk/13990/Mesto-sprevadzkovalo-spackanu-elektrickovu-trat-v-Dubravke.html
23. november 2014

Xena

Povodne malo ist o mofernizaciu trate. Zial, je to len rekonstrukcia a este k tomu nedokoncena stavba... cakali sme od toho viac.
30. november 2014

Katarina

Aj ked to tu zatial este nie je evidovane ako vyriesene, "zjazd" pre kociky, vozickarov(...) je uz hotovy. Dakujem za rychle riesenie problemu :)
30. november 2014

Xena

Aj ja dakujem -:)
13. apríl 2015

ivana

podnet je mozno vyrieseny, ale na tu cervenu tam stale pobehuju chodnci.... ten siemens sa ale ma, ked uz mame v Dubravke semafory specialne len pre chodcov... a dokonca dva krat!!! inak, na to su urobene tie z-priechody, aby mohli byt bez svetiel, pripadne len s blikajucim panacikom, ale nevadiiiiiii.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania