Námestie hraničiarov - zle viditeľný priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Zjazdený priechod pre chodcov na námestí hraničiarov. Všetky tri časti treba obnoviť.

11. marec 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
11. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácii

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. apríl 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Po mesiaci žiadna zmena. Na maľovanie priechodov je už aj zodpovedajúce počasie.
13. máj 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Priechod bol vyznačený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania