Hrobákova - nadbytočný stĺpik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Nadbytočný stĺpik.

15. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o odstránenie stĺpika sme požiadali kolegov.
Kto? Oddelenie správy verejných priestranstiev

Dávid Pavlík, referát komunikácie
04. máj 2022

Ferenc

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
07. máj 2022

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
08. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s podnetom sa opätovne pripomenieme kolegom. Ospravedlňujeme sa za nečinnosť.
Kto? Referát zelene

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
01. august 2022

Ferenc

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
02. október 2022

Ferenc

Vyriešené
04. október 2022

Odpoveď samosprávy

Ferenc,
ďakujeme za aktualizáciu, riešenie zabezpečilo naše oddelenie správy verejných priestranstiev.
Kto? Oddelenie správy verejných priestranstiev
Kedy? október 2022

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.