Žlté čiary a jesenné upratovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Jana Ürgeová 27. novembra 2014

Vzhľadom na nedostatok parkovacích miest v DNV, vie niekto z kompetentných dať obyvateľom z ulice Pavla Horova logické vysvetlenie, prečo bolo treba namaľovať ďaľšie žlté čiary? Nákladné autá, ktoré smerujú na cestu k vodárni, napriek tomu, že im takto bola uvoľnená cesta, by z kopca mali schádzať pomalšie a nie "šusom", ako to robia poniektorí vodiči. Verím, že po skončení prác budú miesta opäť k dispozícii na parkovanie.
A jeden kladný postreh. Ani si nepamätám, kedy sa naposledy zhrabovalo lístie a čistili parkovacie státia a kraje okolo chodníkov. Potešilo ma to.
Ďakujem.

28. november 2014

Mildo

na najvacsi problem v DNV a aj BA ako je parkovanie a cesty sa v DNV kasle z vysoka. Jambor sa stara len o svoje investicne projekty kupalisko, namestie, sportovu halu ... ale to ako a po com ludia jazdia denno denne, ako si musia hladat parkovanie vecer aj niekolko minut a aj tak zaparkuju len proti predpisom to ho netrapi. Ved naco by on rozmyslal nad parkovacim domom alebo zmenou pravidiel pri parkovani domacich a cezpolnych? Ludia trapte sa, ja si tu budujem svoje veci :)
28. november 2014

medick

Kladný postreh je fajn - auto behá po DNV a čistí. bohužiaľ ale keďže nie sú schopní zorganizovať ani na tých pár dní prechodné zákazy parkovania (dopoludnia - ako napr. v Prahe), nedokážu vyčistiť ani 50% ciest a chodníkov. http://www.praha.eu/public/14/6f/cd/1160936_164289_Blokove_cisteni_ilustrace_0_titul.jpg
13. jún 2020

Obyvatelka DNV

Podnet vyrieseny, kedze Srdce bolo davno revitalizovane.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania