Vyšehradská - niekoľko dní nevysypany kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Uz niekoľko dní nevysypany kôš. Odpadky z neho sú všade naokolo.

24. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, vyčistenie zabezpečí príslušné oddelenie.
Kto? Oddelenie správy verejných priestranstiev

Dávid Pavlík, referát komunikácie MÚ Bratislava-Petržalka
24. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Zasielame vyjadrenie pracovníčky referátu čistoty a poriadku:

Ďakujeme Vám za podnet, ktorý sme prešetrili niekoľkými kontrolnými obhliadkami, naposledy dňa 24.3.2022. Zamestnanci oddelenia správy verejných priestranstiev zabezpečujú vyprázdňovanie košov na PE ako aj obsluhu smetných bežných košov. Vzhľadom k tomu, že kôš na PE je jediný v tomto okolí, je neustále preplnený. Navrhli sme tu umiestniť nový pevný betónový a uzatvárateľný smetný kôš, ktorý by mal byť osadený v priebehu tohto roka. Ďalší kôš na začiatku Vyšehradskej 11 nie je možné doplniť, nakoľko na sklade už nie sú a všetky koše v k. ú. Petržalka sa budú vymieňať za jednotné, pevné.

Dávid Pavlík, referát komunikácie MÚ Bratislava-Petržalka
25. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Prikladáme aj fotografiu.

Dávid Pavlík, referát komunikácie MÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania