Pavla Horova-spomaľovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Dobrý deň, na tejto ulici je zopár murovaných spomaľovačov, ktoré neverím, že spĺňajú akékoľvek cestné štandardy. Su príliš vysoké a strmé, štandardné osobné auto cez tieto spomaľovače nedokáže prejsť cez skrknutia podvozku. Poprosím vás o preverenie spomalocov na tejto ulici a prípadnú nápravu. Dakujem

28. marec 2022

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

Váš podnet bol preposlaný na samosprávu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
([email protected])
06. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám veľmi pekne za zaslanie podnetu. Zamestnancami mestskej časti bola vykonaná na mieste kontrola a predmetný spomaľovač pri ZŠ P. Horova je zaradený do plánu opráv postupne aj s ďalšími v danej lokalite tak aby sa zvýšila bezpečnosť premávky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania