Parkovanie v križovatke - Pri starej prachárni

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Moje Meno 02. decembra 2014

V krizovatke ulic pri starej pracharni a kalinciakovej permannente parkuju vozidla v krizovatke v dvoch radoch, navyse este aj v protismere... mestska policia chodi okolo a nekona....

03. december 2014

Vlado

Dokonca ked na jednej strane krizovatky policajti davaju pokutu, tak na protilahlej strane si pokojne zaparkuje slecinka a odcupita prec
07. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom Mestskú políciu. Po preverení situácie je pripravená urobiť nápravu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou a marketingu
20. február 2015

Pan mesta

Ubehol dsky ten mesiac a zmena ziadna...
24. február 2015

Pan mesta

Pan Papajcik ako? V zamestnani klud? Co tak vyriesit tychto chronickych parkovacov v krizovatke? Ked neovladaju dopravne predpisy, co tak namalovat im tam zltu ciaru, aby mestska policia ked nekona, mala zjednodusene vyberanie pokut? Ha? Ci, nie, nebudeme pocuvat obcanov?
05. marec 2015

Pan mesta

Uplynul daky ten tyzden, a ako pozeram, trnavak s modrou hondou, tak parkuje petmanentne...
25. marec 2015

Moje Meno

Oddelenie vzťahov s verejnosťou a marketingu tu 7.1.2015 písalo: Informovali sme o ňom Mestskú políciu. Po preverení situácie je pripravená urobiť nápravu.

NEviem, ci uz situaciu preverili, ale vzhladom na fakt, ze sa nic nezmenilo, tak asi nie... pytam sa preto, kedy dojde k naprave a mestska policia zacne pokutovat vozidla, ktore porusuju bud zakaz odbocenie vpravo, alebo parkovanie v krizovatke, alebo parkovanie v protismere...

Fakt su mestski panduri nadolko prazdny, ze nevedia, ktory z paragrafov pouzit, 2 tyzdne tam permanentne rozdavat pokuty a potom tam uz nikto nebude parkovat?

priprapadne co by sa stalo mestu/mestskej casti, keby tam pre menej chapavých namalovala zltu ciaru?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania