Prepadnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ľuboš Ryšavý 08. decembra 2014

Prepadnutý chodník a Pri kruhovom objazde pred SPP.veľká diera aj pod neprednutou časťou.

07. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom Oddelenie cestného hospodárstva. Po schválení rozpočtu na rok 2015 a vyčlenení finančných prostriedkov bude podnet zaradený do harmonogramu opráv.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou a marketingu
05. november 2019

Pavol Zlacky

Aký je výsledok? Dnes je už chodník nepriechodný.
06. november 2019

Pavol Zlacky

Plynárenská-chodník-rozkopaný

Už asi rok je tento chodník neopravený, obchádza sa po tráve, resp. momentálne po blate.
06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za podnet. Predmetný podnet zaradíme do plánu opráv a dáme zrealizovať nášmu zmluvnému dodávateľovi.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Hlavné mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania