Ružinovská-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Na brehu tesne pri vode Strkoveckeho jazera, pri Ružinovskej, lezala mrtva ryba.

17. apríl 2022

Jaroslav

Pre boha🙈🙈🙈🙈!!!
17. apríl 2022

obcan

Odstranene, vyriesene
21. apríl 2022

Anonymný užívateľ

V pondelok som poslal e-mail na SRZ Bratislava II. Do dnešného večera ani ťuk!!!
21. apríl 2022

Anonymný užívateľ

Admin, podnet treba otvoriť. Na troch miestach som našiel zdochnuté ryby.
21. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
22. apríl 2022

Anonymný užívateľ

Dnes pred 9:00 hod. som to telefonicky nahlásil na SRZ Bratislava II a aj predsedovi MO pre Štrkovec!!
09. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
09. máj 2022

obcan

Po 2 (slovom:dvoch) tyzdoch bude samosprava podnet preverovat?!?!?!
10. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenský rybársky zväz
10. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
10. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mestská časť zaslala podnet na riešenie Slovenskému rybárskemu zväzu, nakoľko riešenie tohto problému je v ich kompetencii. SRZ pravidelne po zime zbiera uhynuté kapre, je ich násadka.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
12. máj 2022

Anonymný užívateľ

MO SRZ a loviacim rybárom je tento revír ľahostajný 😉 Foto je z dnešného dňa!
04. august 2022

Anonymný užívateľ

Breh už je bez zdochlín 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania