Neuprataný chodník na Chlumeckého

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
KubaLover 11. decembra 2014

Dobry den,

rad by som upozornil na tento neupratany chodnik, ktory pravdepodobne nema majitela lebo uz roky je tento usek zanedbavany. Na fotke som vyznacil usek o ktorom hovorim.
Dakujem

11. december 2014

Tato

Nie je to problém, ktorý má riešiť správca ?
11. december 2014

hey

tento usek nie je priamo pred ziadnym obytnym domom...iba z boku...asi spravcu nema
30. december 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Chodník na Chlumeckého bol k 15.12.2014 uprataný.


kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania