Smetisko v kríkoch

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. januára 2012

Chcem nahlasiť podnet v blizkosti Rovniankovej ulice. Nachadza sa tam smetisko ktore je ukryte v krikoch.

06. február 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pozemky, o ktorých podnet hovorí, sú vo vlastníctve spoločnosti Metro a.s., to znamená, že zodpovednosť za udržiavanie poriadku na nich je v kompetencii tejto spoločnosti. Aj na základe tohto podnetu sme vyzvali vlastníka pozemkov, aby zabezpečil odstránenie odpadu anorganického a oragnického pôvodu a to nie len v predmetnej lokalite, ale na všetkých spravovaných plochách v mestskej časti Petržalka.
V prípade, že nedôjde k náprave, začneme voči spoločnosti správne konanie.

S pozdravom

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
30. marec 2014

Pavol Oravsky

Zdravim, do dnesneho dna nedoslo k naprave. Mozete prosim zacat spravne konanie voci vlastnikovi pozemku?
30. marec 2014

Pavol Oravsky

30. marec 2014

Pavol Oravsky

22. november 2014

Dušan Oravský - Všestranko o.z.

Je to teda uz poriesene? Vidim ze stav je NERIESENE...od Marca?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania