Nepojazdné vozidlá na Bazovského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: dubravak, 15. decembra 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

cervena vyblednuta felda sa rok nepohla, strieborne audi a6 s prazdnou pneu stoji a zavadzia, a6 vyteka olej na ulicu, na rezerve boxoch stoja úplne ine vozidla ako na tabuli, sami vychodniar tam zavadza

16. december 2014

Jaro

Zaujimava fotografia.
16. december 2014

peto

noaco ze vychodniar slobodna krajina chlape kazdy cestuje kde chce co si neco viac teraz ze si PAN DUBRAVAK?
16. december 2014

dubravak

jasne ze nie ospravedlnujem sa vychodniarom
update: felda ba174.. nema platne EK TK
ta a6 2.4 6val parkuje na mieste pre invalidov a stale jej tecu kvapaliny
16. december 2014

ivan

Asi máš neporiadok v archíve.
27. január 2015

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu bola vykonaná obhliadka dňa 13.1.2015 na zistenie skutkového stavu automobilov. Zistené identifikačné znaky automobilu sme dali lustrovať Polícii Slovenskej republiky. Ide o motorové vozidlá Audi tmavošedej farby s platnosťou STK a EK do 10/2014 a o automobil Škoda Felícia, červenej farby, ktorá má platnosť STK a EK do 2/2012.Po zistení adresy majiteľov automobilov im zašleme výzva na obnovu platnosti STK a EK. Ak majitelia automobilov výzve v lehote do 15 dní od doručenia zásielky neuposlúchnu, spisy budú po vykonaní kontroly odstúpený na Okresný úrad Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na vyradenie automobilov z cestnej premávky. Až po vyradení automobilov z cestnej premávky bude možné odstrániť automobily z verejného priestranstva.


Mgr. Katarína Skačanová
Oddelenie ŽP
Mestská časť Bratislava-Dúbravka
14. november 2017

Odpoveď samosprávy

Vozidlá sú už odstránené.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.