Lazaretská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Nedeľné ráno na Jakubovom Námestí.... prosím upratať čím skôr

25. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme veľmi pekne za podnet. Situáciu sme vyriešili.
S pozdravom
Kto? Technicke služby Starého Mesta

Oddelenie komunikácie s verejnosťou Bratislava-Staré Mesto
30. apríl 2022

orel skalný

Technické Služby posunuli Smetný Kôš ale odpad v igelitovej taške tu ostal na pravej strane od krabice od Rozvodnej Siete... Takto sa upratuje ??? Fotku vložíme z iného uhla pohľadu ??? Dám si tú námahu a pôjdem to odfotiť k dnešnému dňu ako to tu vyzerá... Hanba 👀 ☹😬🤐
01. máj 2022

orel skalný

Takto to tu vyzerá v reáli: k dnešnému dňu, prosím odpratať a poriadne
01. máj 2022

orel skalný

Admin prosím preposlať opäť
02. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
03. máj 2022

orel skalný

Takto upratali.... Napchali smeti za...
04. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa a mrzí nás to, ale toto na prácu našich chlapcov z TSSM nevyzerá. V každom prípade, teraz už nezistíme kde je pravda.. pracovníci TSSM pojdu okolie odpadkového koša čo najskôr upratať. Ďakujeme za pochopenie.
Kto? TSSM
Kedy? o tri dni

S pozdravom oddelenie komunikácie s verejnosťou Bratislava-Staré Mesto
04. máj 2022

orel skalný

Evidentne chlapci posunuli kôš, odfotili a označili ako vyriešené... Budem len dúfať že sa to už nebude opakovať...
08. máj 2022

orel skalný

Upratané.... Prosím označiť ako vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania