Mlynské Nivy-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

poškodený poklop ✌️ priamo na zastávke MHD Grófska niva

24. apríl 2022

Michal

pre lepšiu orientáciu podnetu ☀️
26. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: magistrát/ Dopravný podnik / BVS
26. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
27. apríl 2022

Martin Uváček

To vyzerá akoby bol ten poklop prejdený autobusom alebo nejakým nákladiakom.
27. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania