Mlynské Nivy-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

povolene matice 3 stlpikoch, stlpiky sa kyvu, su vedla seba, zhruba v strede radu, tento prpblem bol spomenuty v komentaroch https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/136970/mlynske-nivy-cyklotrasa-trciace-skrutky
ale nic sa s tym nespravilo

09. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
12. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, požiadali sme dodávateľa o opravu.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
21. máj 2022

cobhc

ono to je asi celkom problem zobrat vidlicovy kluc a dotiahnut to za 3 tyzdne
12. august 2022

PeteR

Ono je to tam skôr všeobecný problém.

Za tie roky čo sa stavala D4R7 tam parkovali autá, a kvôli tomu sa nemohol dokončiť chodník pre peších ktorý stačilo trochu vyasfaltovať. Teda ak sa ešte vôbec používa asfalt, a nie tá dechtová zmes makadamu a kriedy čo sa rozpadne do troch zím, a treba ju potom opraviť. Tak ako sa opravujú už roky rokúce všetky cesty v Bratislave, a prerábajú sa na cesty a chodníky s krátkou životnosťou.
21. september 2022

PeteR

Dobrý deň,
Pred pár dňami som sa tam bol pozrieť, a dva stĺpiky už zmizli. Odviezlo ich prosím MNV na rekonštrukciu? Veď ich stačilo utiahnuť.

S pozdravom,
Peter.
22. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
28. september 2022

Lukáš

Mlynské Nivy-stĺpik-poškodený

zmyzli dva stlpiky
28. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet s aktualizáciou bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
28. september 2022

PeteR

Nuž uvidíme čo na to povie MNV po potvrdení stavu veci od dodávateľa.
05. október 2022

Lukáš

Mlynské Nivy-stĺpik-chýbajúci

chybaju 2 stlpiky
05. október 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet s aktualizáciou bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
05. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opätovne sme požiadali kolegov o stanovisko.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
29. október 2022

PeteR

Dobrý deň,
dnes som sa bol prejsť, a tie dva stĺpiky stále chýbajú. Mohlo by prosím MNV zverejniť stanovisko o ktoré žiadali ich kolegov, a poprípade aj vyjadrenie dodávateľa?

Vďaka za info,
Peter.
31. október 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
28. marec 2023

PeteR

Dobrý deň,
Toho stanoviska sa už asi nedočkáme. Dodávateľ to ignoruje a samospráva tiež. Zamietli to pod koberec.

Môžete to kľudne uzavrieť ako neriešený podnet,

Cyklisti s chodcami sa môžu tešiť ako autičkári povylamujú aj ostatné stĺpiky aby tam mohli na chodníku parkovať. Tak ako počas stavby D4R7 a prestavby kruháčiku na Prístavnom moste.

S pozdravom,
Peter.
03. apríl 2023

PeteR

Dobrý deň,
Ďalší stĺpik to už má skoro za sebou (viď priložený obrázok). Predpokladám, že postupom času pôjdu do zabudnutia všetky priskrutkované stĺpiky aby mali znova kde parkovať autíčkári.

Dodávateľ nekomunikuje, a MNV, škoda reči.

Je na čase to uzavrieť ako neriešený podnet. A pritom stačilo vzniesť reklamáciu na zle vykonané stavebné práce.

S pozdravom,
Peter.
04. máj 2023

PeteR

Dobrý deň,
Išiel som okolo, a všimol som si že to má za sebou ďalší stĺpik, bol vyhodený trošku vedľa na "trávnik" pri plote. Predpokladám, že za rok to MNV preverilo, kolegovia poskytli stanovisko a dodávateľ sa vyjadril. Presne tak, ako informovali o plánovaných úkonoch. Len to akosi zabudli zverejniť, a čaká sa na kompletné zlikvidovanie daných stĺpikov aby sa mohlo to isté znova objednať.

S pozdravom,
Peter.
08. máj 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet bol opätovne zaslaný samospráve.
S pozdravom,
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.