Mlynské Nivy-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Vladimír 07. mája 2022

Zastávka „Autobusová stanica - D“ má chybné označenie nástupišťa - nástupište nemá označenie „E“ (výstup pre linky 21 a 88), ale „D“ (viď označník na zastávke + imhd.sk).

07. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
11. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
16. október 2022

Vladimír

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania