M. Schneidera Trnavského-zvislá značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Boris 11. mája 2022

Na vjazde k evanjelickému kostolu bola pred niekoľkými mesiacmi osadená nová ZDZ. Pôvodná vyblednutá značka nebola odstránená. Vedľa seba sa teda nachádza pôvodná ZDZ a nová ZDZ.
Prosím o odstránenie pôvodnej ZDZ.

Foto zobrazuje pôvodný stav.

11. máj 2022

Ondrej I

Odstrániť, prosím, aj s betónovou pätkou.
12. máj 2022

Boris

PS: Za zváženie stojí aj odstránenie toho zbytočného retro zábradlia.
27. jún 2022

Boris

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania