Pri Šajbách-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobry den, prosím v rámci bezpečnosti preveriť, prípadne odstrániť suchý strom v blízkosti mhd zastávky Pri Šajbách smer Rača, ďakujem

12. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Na základe katastrálnej mapy je pravdepodobné, že sa strom nachádza na parcele vo vlastníctve a správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Tomu podnet posúvame.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača
12. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
13. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania