Pri Šajbách-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobrý deň chodník na zákrute v úseku kde je vyvýšený a vytvorený zo zámkovej dlažby ma na ľavej strane bližsie k vozovke vypuklinu, ktorá je dosť nebezpečná pre chodcov. Prosím bolo by možné ju zarovnať opravou? ďakujem

12. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Predmetná komunikácia je v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, ktorému podnet posúvame.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača
12. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
13. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
12. august 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania