Röntgenova - hustý porast pri plote

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Hustý porast pri plote.

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe usmernenia od kolegov je za čistenie tohto chodníka zodpovedný magistrát hlavného mesta.

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
16. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
20. máj 2022

Ján Krúpa

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania